ODC. Elisa Zaka

E diplomuar shkelqyshëm në shkollen ”Safir” Tiranë në vitin 2006 për  laborante dentare . E Specializuar në fushën e zirkonit (CAD/CAM) . Ajo ka punuar në Dentital që nga viti 2013. Elisa ka ndjekur disa kurse specializimi, konferenca dhe workshop për zircon.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.