Dr.essa Edlira Draci

U diplomua në Stomatologji në Universitetin e Tiranës në 2005. Aktualisht merret me Endodoncine dhe Protezat në Klinikën Dental Travel Albania. Gjatë karrierës së saj profesionale për gati një dekadë ajo ka marrë pjesë në disa kurse specializimi endodontikë dhe në protezat e dhëmbëve.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.