KLINIKA JONE

Klinika jonë siguron pajisjet më të fundit të teknologjisë dhe ofron performancë efikase dhe shërbime, falë përdorimit të teknologjisë se avancuar. Një staf i përkushtuar dhe i arsimuar, ju ofron mbështetje dhe shërbim cilësor në çdo kohë.

Dental Travel Albania ndodhet në Durrës, Shqipëri, pranë qendres tregtare Flagship ne katin e dytë  me një siperfaqe rreth 400m2  dhe me 20 profesionistë në dispozicion.

Sherbimet tona

 1. Implantologji

  Ne mund të rindërtojmë gjendjen natyrale të dhëmbëve tuaj me implantet e dhëmbëve titan.

  • Teknologji e avancuar
  • Produkte me cilësi të lartë
  • Rindërtimi i kockave

  Një implant i dhëmbëve titan përbëhet nga një vidë e vogël, e quajtur rrënja artificiale dentare, nga një copë e ndërmjetme për të fiksuar kurorën.

 2. Endodonci

  Kjo teknikë përfshin revitalizimin e dhëmbëve me teknikat dhe mjetet e fundit të gjenerimit.

 3. Dentistri

  Mungesa e dhëmbëve mund të zgjidhet në disa mënyra: Ne mund të përballojmë dhe të zgjidhim çdo problem shëndetësor të dhëmbëve tuaj.

  • Proteza dentare
  • Implante te dhëmbëve Titan
  • Kurorë qeramike të kombinuara me metale si zirkon, titan dhe ari të bardhë
 4. Proteza dentare

  Proteza të lëvizshme dentare

  Humbja e mundshme e një dhëmbi shkakton ndryshime të bezdisshme në të gjithë aparatin tretes. Ne jemi këtu për t’ju dhënë një zgjidhje të përhershme.

 5. Dental Veneers

  E përsosur për rivendosjen e formës së saktë dhe pozicionin e dhembeve te rinj qe vendosen. Rezultati? Një buzëqeshje e përsosur.

DENTITAL CLIP

Deshmite e pacienteve.

Dentital Team

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.