AKOMODIMI

Fluturimi drejt Tiranës është shumë i lirë dhe çmimet në Shqipëri janë shumë të lira. Mos u shqetësoni për të gjetur fluturimin më të lirë për të ardhur. Ne mund të merremi me gjithçka. Ne do t’ju ndihmojmë të zgjidhni datat që do t’i përshtaten më mirë nevojave tuaja në mënyrë që të gjeni zgjidhjen më të lirë dhe të përshtatshme për ju. Rehatia është qëllimi ynë.

Transport

Kur të arrini në Aeroportin e Tiranës, do të jeni të mirëpritur nga stafi ynë i kualifikuar i cili do ta bëjë qëndrimin tuaj në Shqipëri më të këndshëm . Ju do të gjeni njerëz të këndshëm dhe të buzëqeshur që do t’ju shoqërojnë në Hotel dhe në Klinikën tonë dhe do t’ju këshillojnë vendet më të mira për të shijuar kohën tuaj të lirë.

Hotels

Ne kemi ne dizpozicion, disa hotele 3 deri ne 4 yje në bregdet, ku mund të shijoni të gjitha kushtet me te mira  që ofrohen. Ne Shqiperi, ka vende shume të bukura për tu vizituar dhe ne hotel do te keni gjithmone WIFI per te qene ne  kontakt me familjen tuaj cdo moment. Bëni një selfie dhe dërgojeni te të gjithë miqve tuaj për t’i treguar atyre buzëqeshjen tuaj të re.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.