NJË KLINIKË E DEDIKUAR, NIVELIT MË TË LARTË TË DENTISTERISË DHE HIGJENËS ORALE. DENTAL TRAVEL ALBANIA OFRON ÇMIMET DHE SHËRBIMET MË TË MIRA . TEKNOLOGJIA E FUNDIT PËR KUJDESIN DENTAR

Staff profesionistësh

Një staf i trajnuar dhe shumë i kualifikuar gjithmone per ju

Teknologji dhe Inovacion

Teknologjinë më të avancuar për shërbimet tona.

Cilësi e lartë

Produktet më të mira nga brandet më të njohura.

Akomodimi

Klinika jone ofron akomodim gjate qendrimit tuaj ne Shqiperi

Garanci

Stafi yne i kualifikuar garanton 100% sherbimet tona.

Materiale te cilesise me te larte

Te fokusuar per te perdorur materialet me te mira per klientet tane.

Cmime te lira

Tek ne mund te gjeni cmimet me te lira per trajtim dentar dhe pushime

AKOMODIMI

Fluturimi drejt Tiranës është shumë i lirë dhe çmimet në Shqipëri janë shumë lira. Mos u shqetësoni për të gjetur fluturimin më të lirë për të ardhur. Ne mund të merremi me gjithçka. Ne do t’ju ndihmojmë të zgjidhni datat që do t’i përshtaten më mirë nevojave tuaja në mënyrë që të gjeni zgjidhjen më të lirë dhe të përshtatshme për ju. Rehatia është qëllimi ynë.

TRANSPORTI

Kur të arrini në Aeroportin e Tiranës, do të jeni të mirëpritur nga stafi ynë i kualifikuar i cili do ta bëjë qëndrimin tuaj në Shqipëri më të këndshëm . Ju do të gjeni njerëz të këndshëm dhe të buzëqeshur që do t’ju shoqërojnë në Hotel dhe në Klinikën tonë dhe do t’ju këshillojnë vendet më të mira për të shijuar kohën tuaj të lirë.

HOTELET

Ne kemi ne dizpozicion, disa hotele 3 deri ne 4 yje në bregdet, ku mund të shijoni të gjitha kushtet me te mira  që ofrohen. Ne Shqiperi, ka vende shume të bukura për tu vizituar dhe ne hotel do te keni gjithmone WIFI per te qene ne  kontakt me familjen tuaj cdo moment. Bëni një selfie dhe dërgojeni te të gjithë miqve tuaj për t’i treguar atyre buzëqeshjen tuaj të re.

Dental Travel Albania

Perse te na zgjidhni

1

Dental Travel Albania ofron kombinimin perfekt për kujdesin tuaj dentar dhe pushimet tuaja, në një nga perlat e fshehura të Evropës, me çmimet më të mira në të gjithë rajonin.

2

Stafi yne i kualifikuar është plotësisht i përkushtuar për të rregulluar, njëherë e përgjithmonë, problemet tuaja dentare. Gjithashtu do të merrni një qëndrim shumë të këndshëm në vendin tonë të bukur. Shijojeni.

3

Ekipi ynë përbëhet nga profesionistë, të specializuar në Implantologji Dentare, Stomatologji Estetike, Parodontologji, Ortodonci, etj. Të gjithë mjekët tanë flasin rrjedhshëm në italisht dhe anglisht

4

Dental Travel Albania ofron një paketë të plotë shërbimesh, duke përfshirë shërbimet dentare, akomodim, transport, rezervim dhe çdo detaj sipas qëndrimit tuaj në Shqipëri. Ne kemi të gjithë potencialin që ta bëni vizitën tuaj në Shqipëri një përvojë që ju nuk do ta harroni asnjëherë.

4

Çmimet më të ulta për kujdesin tuaj dentar dhe shëndetin e dhëmbëve. Çmime të lira për pushime, ushqim, transport dhe çdo gjë. Shqipëria është destinacioni juaj …

5

Ne përdorim dhe kemi pajisjet më moderne dhe teknologjinë më të avancuar për të qenë gjithmonë përpara kohës sonë dhe për të dhënë shërbimet më të mira të mundshme. Ne duam që ju të ktheheni në Shqipëri dhe herën tjetër te sillni dhe miqtë tuaj.

6

Shqipëria është një nga perlat e fshehur të Evropës Juglindore. Një vend me plazhe, male dhe histori të bukura. Ne mund t’ju organizojmë pushimet e përsosura në vendin e shqiponjave.

7

Shumë vite përvojë na kane bere ekspert në stomatologji dhe mikpritje profesionale për klientët tanë. Ne kemi shumë klientë të huaj që ende na vizitojnë dhe rekomandojmë shërbimet tona.

VIZITONI SHQIPËRINË

Shqipëria ka bukuri natyrore me një bollëk të tillë që mund të pyesësh si një vend i tillë nuk është një atraksion turistik nder me të njohurat. Në këtë vend të vogël mesdhetar, natyra e virgjër dhe misteret kulturore bashkohen për të krijuar një ndjenjë unike të vendit. Nga bora e pastër dhe e bardhë e maleve në fushat jeshile te perendimit, peizazhi i Shqipërisë ndryshon gjithnjë me stinët, duke u ofruar vizitorëve një pushim të ngrohtë të plazhit ne verë ose një udhëtim malor sfidues gjatë vjeshtës.

Shqipëria ofron një koleksion të mrekullueshëm të atraksioneve,  jo vetëm turistike dhe natyrore: por dhe kulturore. Vende arkeologjike të harruara dhe fshatrat ku koha duket se ka ndaluar e bejne Shqiperine akoma me te bukur.

Me pamjen mahnitëse të maleve si Alpet e Shqiperise, një kryeqytet plot jete si Tirana, plazhe nga më të bukurat në Mesdhe, Shqipëria është bërë kryefjala e Ballkanit.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.